31st marzec 2019

Partnerzy

Poniżej znajdziecie naszych Partnerów, którzy wspierają nas w sprawach związanych z Fundacją jak również podczas naszych imprez, które dla Was organizujemy.


WEX Facility Management - wysokiej klasy specjaliści z branży nieruchomości

Wex Facility Management Sp. z o.o. zapewnia usługę zarządzania obiektami, dostosowaną do konkretnych wymagań wszystkich swoich klientów – od częściowego zarządzania po obszerny komercyjny pakiet. WEX FM wyprzedza rynek dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu i sposobie dostarczania usług w zakresie nieruchomości komercyjnych. WEX FM zarządza powierzchniami biurowymi, wspiera przemysł produkcyjny, jednocześnie eliminując przestoje związane z produkcją.
e-mail: biuro@wexfm.pl | tel: +48 71 711 43 01 | www: www.wexfm.pl


Dublet – Polski producent zapraw, tynków i systemów ociepleniowych.
Firma Dublet Sp. J. swoją działalność na rynku wyrobów budowlanych rozpoczęła w 1996 roku. W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wyrobów powszechnie stosowanych w branży budowlanej tj.: farby, tynki cienkowarstwowe, kleje do systemów ociepleń, kleje do płytek, zaprawy tynkarskie maszynowe, zaprawy murarskie cienkowarstwowe i inne.
e-mail:| info@dublet.com.pl | www: www.dublet.com.pl


SKSM Sp. z o.o. – Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
Spółka Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych jest znanym i cenionym producentem wyrobów skaleniowych i kwarcowych w Polsce. Opierając się na ponad 100-letnim doświadczeniu w produkcji surowców mineralnych, firma oferuje wyroby spełniające wymagania i oczekiwania swoich odbiorców. Głównymi klientami SKSM Sp. z o.o. jest przemysł ceramiczny, szklarski i budowlany. Spółka w swojej ofercie zawiera: grysy i mączki skaleniowe, mączki kwarcowe oraz kruszywa granitowe.
e-mail:| sekretariat@sksm.pl | tel: +48 71 390 42 12 | www: www.sksm.pl