6th wrzesień 2019

Umiem Udzielić Pierwszej Pomocy

Kolejne nasze działania na rzecz społeczeństwa to spotkania na których pokazujemy i uczymy jak zachować się w sytuacjach, w których należy udzielić pierwszej pomocy, w sytuacjach gdzie czyjeś życie jest zagrożone. Wszystkie z tych spotkań realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Dwa spotkania z serii 3 jakie mamy zaplanowane już za nami! Pierwsze z nich odbyło się na plaży gminnej zalewu w Sulistrowicach. 24 sierpnia działy się naprawdę super fajne rzeczy. Pokaz udzielania pierwszej pomocy, ratownictwo wodne, mnóstwo gier i zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji. Wielkie podziękowania dla Ratowników Dolnośląskie WOPR, Kaczki Dziwaczki-imprezy dla dzieci Animatorki dla dzieci, Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i RekreacjiOśrodek Wypoczynku Świątecznego SulistrowiceTomasz Hajdamowicz. Kolejne spotkanie z mieszkańcami Sobótki odbyło się 07 września. Ze względu na warunki atmosferyczne spotkanie zostało przeniesione z rynku w Sobótce do RCKS „Kino Ślęża”.


Kolejne spotkanie 14 września na plaży w Borzygniewie nad jeziorem Mietków. Zapraszamy Wszystkich Państwa bardzo serdecznie